fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Україна
Гучний похорон “Мотороли” в Донецьку розгнівав інтернет

На прощання з російським бойовиком зігнали тисячі жителів окупованого Кремлем міста

Сьогодні в захопленому Росією Донецьку пройшла церемонія прощання із залишками російського бойовика Арсена Павлова на прізвисько “Моторола”, який був знищений вибуховим пристроєм в ліфті кілька днів тому.

Як розповіли місцеві жителі, на похорон з кровожерливим вбивцею примусово зігнали пенсіонерів, бюджетників і студентів, які проживають на тимчасово окупованій території.

Церемонія прощання проходила в оперному театрі Донецька. До будівлі вишикувалася гігантська черга з “шанувальників” “Мотороли”.

Це цинічне дійство викликало масу негативних відгуків у користувачів соціальних мереж, в тому числі в українських журналістів, політиків, волонтерів та експертів.

Нагадаємо, в неділю ввечері, 16 жовтня, в ліфті будинку в Донецьку спрацював саморобний вибуховий пристрій. В результаті був убитий один з ватажків бойовиків Арсен Павлов, більш відомий як “Моторола”.

Читайте також: З’явилось моторошне відео з місця загибелі “Мотороли” (18+)

Джерело

Related Post

facebook