fbpx
Світ
Хакери зламали пошту Брідлава: генерал відстоював надання зброї Україні

Колишній верховний головнокомандувач силами НАТО в Європі Філіп Брідлав намагався допомогти Україні отримати зброю від США.

Про це повідомляє сайт The Intercept, посилаючись на аналіз електронних листів Брідлава, які були отримані невідомими хакерами після зламу облікового запису генерала у Gmail і розміщені на новому веб-сайті під назвою DC Leaks.

У серії повідомлень у 2014 році Брідлав шукав зустрічі з колишнім державним секретарем Коліном Пауеллом, просячи поради про те, як чинити тиск на адміністрацію Обами, аби той зайняв більш агресивну позицію щодо Росії.

Брідлав намагався вплинути на адміністрацію Обами за декількома каналами, розсилаючи електронною поштою листи вченим і відставним військовим чиновникам, в тому числі колишньому верховному головнокомандувачу НАТО Уеслі Кларку, розраховуючи на підтримку у справі надання військової допомоги українським силам.

Читайте також: Порошенко нагородив Брідлава орденом

Брідлав не відповів на прохання журналістів прокоментувати ці листи. Філіп Карбер, вчений, який регулярно листувався з Брідлавом для надання йому рекомендацій і аналітики по українській кризі – засвідчив справжність декількох листів, які проникли у пресу.

Він також розповів, що Брідлав підтвердив йому, що акаунт генерала у Gmail був зламаний, і що про інцидент був повідомлений уряд.

Як відомо Брідлава на посаді замінив генерал армії США Кертіс Скапарроті. Він уже заявив, що хоче з’ясувати, яка саме зброя необхідна Україні для свого захисту.

Джерело

facebook