fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Суспільство
Хіт української співачки вивчатимуть у школах

Пісню “Україна – це ти”, яку написала популярна українська співачка Тіна Кароль, внесли до шкільної програми.

Пісню, яку вже називають дитячим гімном України, внесли в “Хрестоматію української дитячої літератури для читання в 1-2 класах”. Зазначимо, що там є і текст, і ноти. Тобто прочитавши, можна відразу і заспівати.

Читайте також: ФАЛЬШИВЕ ПОСОЛЬСТВО США 10 РОКІВ ВИДАВАЛО ВІЗИ

Джерело.

Related Post

facebook