fbpx
Події
Хлопчик героїчно врятував з вогню трьох молодших братів

У Полтавській області 10-річний Богдан врятував з палаючого будинку трьох молодших братів.

Кілька днів тому в с. Мартинівка Гадяцького району загорівся будинок багатодітній сім’ї. Пожежа виникла через дитячі пустощі, повідомляють рятувальники. 4-річний Андрій та 3-річний Олексій грали з сірниками і підпалили речі в шафі. Мати в цей час з 5-річною донькою Оленою працювала на городі. У будинку залишалися ще 10-річний Богдан і 1,5-річний Ігор.

“Богдан відчув запах диму, побіг в кімнату і відчинив шафу, з якого йшов дим, і знайшов там 3-річного Олексія. Дитина забилася в кут між речей, а 4-річний Андрій розгублено стояв біля шафи. Коли старший брат дістав Олексія з шафи, вогонь спалахнув і поширився на ліжко. Хлопчик виніс з будинку двох братів і повернувся за наймолодшим, який спав в дальній кімнаті”, – розповіли в прес-службі ДСНС Полтавської області.

10-річний Богдан побіг по задимленій, охопленої вогнем кімнаті до ліжка брата. Потім він узяв сплячу дитину на руки і вибіг на вулицю.

Залишивши братів у дворі, Богдан побіг до матері і почав кликати на допомогу. Полум’я за лічені хвилини охопило старий дерев’яний будинок. Винести з будівлі цінні речі жінка не встигла. Багатодітна мати відразу викликала рятувальників, які й загасили вогонь.

Читайте також: ЧОМУ В СВІТІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ 4 КОЛЬОРИ ПАСПОРТІВ

Джерело.

facebook