fbpx
Шоу-бізнес
“Ходити наліво треба з розумом”: екс-чоловік Лорак шокував зізнанням

Перший чоловік співачки Ані Лорак та її екс-продюсер вирішив підтримати Кароліну у тяжкі хвилини розлучення.

Юрій Фальоса пропонує їй допомогу у важкій ситуації та засуджує негідний вчинок Мурата. Він глибоко співчуває екс-дружині.

Буквально декілька тижнів тому Ані Лорак подала на розлучення з чоловіком Муратом Налчаджиоглу. Чоловік співачки був спійманий на зраді. В оточенні зірки подейкували, що він давно проводив час в компанії інших дівчат, поки Ані була на гастролях.

Уважні фанати стверджують, що Мурат дуже переживає через ситуацію, що склалася. У мережі він натякнув, що у нього почалася депресія.

Читайте також: «СТРАШКО НА ПОДІУМІ»: ДОЧКА АНІ ЛОРАК ПОДАЛАСЯ В МОДЕЛІ

“Кожному з нас потрібні переломні моменти і депресія. Адже тільки після цього ми знайдемо в собі нові сили і зробимо те, про що давно-давно мріяли!”– повідомив Налчаджиоглу.

Юрій Фальоса наголосив, що завжди готовий допомогти співачці. Він здивований, що Ані і Мурат не змогли вирішити все мирно.

“Все це дуже неприємно. Але якщо вона вже так вирішила, значить, вирішила. Жити далі з людиною, який зраджує, неможливо.

Їй зраджувати не можна, тому що вона – Ані Лорак! І я це говорю не через гучне ім’я, а тому, що знайти крутіше дівчину не можна. Зрадив увідкриту – отримай скандал”, – зазначив Юрій.

Фальоса ніби забув все, що сталося у них з Лорак багато років тому, адже тоді саме Ані спіймалася на зраді.

Фальоса зазначив, що тепер він ставиться до Лорак більше як до дитини, ніж як до жінки, тому готовий підтримати її в будь-якій ситуації.

Джерело.

Related Post