fbpx
Події
Холоднокровне вбивство шокувало Харківську область (відео)

У Харківській області ревнивець застрелив з дробовика свою колишню кохану та її нового чоловіка. Холоднокровно вбивав і був абсолютно тверезий.

Тетяна прожила з В’ячеславом 7 років. Але місяць тому сильно поскандалили, навіть побилися. 36-річний чоловік разом зі своєю матір’ю вигнав дружину з дому.

“Побили її. Мама його тримала за коси її, а Славік бив. А сама за волосся тримала. А потім вона втекла – вони все закрили. Закрили будинок і після цього не пустили. А потім вона жила у сестри, зійшлася з цим чоловіком”, – розповідає Наталя Калинова, родичка загиблої.

23-річна Тетяна будувала нові стосунки з чоловіком набагато старше, Вадиму було 44. Але колишній коханий не давав спокою – все погрожував помститися за невірність. Трагедія сталася лише через 4 дні спільного життя Тетяни і Вадима.

“Зайшов через город, тата ще вдома не було. Він зайшов у будинок і застрелив цю дівчинку. А потім тато загнав машину в гараж, закриває двері, а він вже стоїть з рушницею. Потім тато закрив двері, а він через двері і вистрілив у потилицю”, – сказав Костянтин Устинов, син загиблого.

“Він стріляв зі своєї мисливської зброї, яка на нього зареєстрована офіційно. На місці події були виявлені шість гільз, які вилучили з місця події”, – зазначила Марія Ємельянова, начальник Кегичівського відділення прокуратури.

Тетяна була другою громадянською дружиною В’ячеслава. Перша – кажуть – втекла з маленьким сином.

Сьогодні підозрюваного взяли під варту. Вже відомо, що чоловік був тверезий на момент злочину. За подвійне вбивство йому загрожує довічний термін.

Читайте також: Загадкова смерть: біля дороги на Тернопіль знайшли мертвого чоловіка (фото)

Джерело

facebook