fbpx
Шоу-бізнес
“Холостяк” Іраклі Макацарія розповів про розставання з Оленою Лесик

Учасник проекту “Холостяк” Іраклі Макацарія розлучився з переможницею шоу Оленою Лесик.

Про це спочатку написала сама Олена в Instagram, а пізніше ситуацію прокоментував і Іраклі.

“Думаю, після заяви Олени багато хто вже в курсі про закінчення наших відносин. Чесно кажучи, у мене не було бажання що-небудь писати про особисте життя в соцмережах, але я розумію, що глядачі проекту “Холостяк”, які хвилювались і вболівали за нас, підтримували весь цей час, хочуть почути і мою позицію”, – написав Іраклі.

За його словами, він не згоден з тим, як їх розрив описала в соцмережі Алена.

“Хоч я і не згоден з формулюванням поста Олени і тим настроєм, з яким вона описала нашу ситуацію, вважаю, що це її право і її вибір. Я хочу подякувати Олені за ті приємні моменти, що були в наших відносинах – і під час проекту, і після нього. Не шкодую ні про що і вважаю, що ця глава займе гідне місце в книзі мого життя. Бажаю Олені знайти в майбутньому своє щастя, багато добра, любові і кар’єрних досягнень”, – пише він.

При цьому “Холостяк” звернувся до своїх підписників і попросив не влазити в особисте життя і не поливати брудом його і Олену.

“А вам, дорогі підписники, глядачі проекту, доброзичливці і недоброзичливці, хочу щиро подякувати за ваші переживання, за підтримку, здорову критику і поради. Ви дійсно зробили мене сильнішим!Але не забувайте, що особисте життя і для публічних людей повинне залишатися особистим. Как що моє до вас прохання: не вторгатися в нього так грубо і не поливати його негативом, особливо в бік Олени. Все, що відбувається в житті, – все тільки на краще”, – підсумував він.

Олена ж написала в instagram, що втомилася проявляти в стосунках ініціативу.

Читайте також:

Джерело.

facebook