fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
“Хоробрих” німецьких підлітків рятували копи на гелікоптерах

У Німеччині четверо підлітків піднялися на 222-метрову телевежу, проте спуститися назад уже не змогли.

Про це повідомляє Germania.one.

Як розповіли самі “альпіністи”, вони вирішили спробувати свої сили й перевірити себе на мужність. Старшому з них – 17 років, трьом іншим – по 14.

Хлопцям пощастило – через деякий час їх помітив охоронець і через гучномовець намагався вмовити спуститися донизу, потім викликав поліцію.

Правоохоронці врятували підлітків на гелікоптері, проте ті згодом просто втекли.

Сьогодні їх особи поліція вже встановила. Вранці поліцейські прийшли до хлопців додому й пред’явили звинувачення в незаконному проникненні на об’єкт, що охороняється.

Читайте також: У Василькові двоє підлітків вбили 16-річну дівчину

Джерело

Related Post

facebook