fbpx
Breaking News
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Так сталося їх щастя: Юрій Горбунов розповів, з чого почалося його кохання з Катериною Осадчою. Причиною стали…
Україна
Хто і навіщо пустив фейк про заборону ввезення товарів 1148 зарубіжних торгових марок

Новина про заборону ввезення в Україну товарів із зарубіжних інтернет-магазинів покликана посіяти паніку серед споживачів.

За словами юриста Олександра Мамуня, скандал навколо митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності, може бути цікавий у першу чергу тим, чий бізнес побудований на масових інтернет-продажах товарів, ввезених в Україну поза митним оформленням, пише pravo.ua.

– Можлива мета цього інформаційного вкидання – посіяти паніку серед споживачів, показати недоліки існуючої системи митного контролю та ні в якому разі не допустити можливих змін у законодавство, які посилюють і вдосконалюють контроль за перетином фірмових (що містять торгові марки) імпортних товарів митного кордону України, а що найголовніше – демотивуючих котрабанду, – сказав юрист.

Нагадаємо, вчора, 30 трваня, в ЗМІ з’явилася інформація про те, що 1148 зарубіжних торгових марок не пустять в Україну.

Читайте також: ТРІЙЦЯ 2017: ІСТОРІЯ І ТРАДИЦІЇ СВЯТА

Джерело.

Related Post