fbpx
Політика
Хто із нардепів найкраще попрацював минулої сесії

Реанімаційний Пакет Реформ підготував нове дослідження, в якому визначили десятку народних депутатів, які найчастіше були співавторами реформаторських законопроектів. Про це в своїй сторінці в Facebook повідомив керівник відділу адвокації в Реанімаційному Пакеті Реформ Вадим Міський.

“Свіжий рейтинг законотворців-реформаторів – за підсумками I-IV сесії ВРУ. Сподіваюся, що в новому політичному сезоні побільшає не лише список реформаторів, а й стануть відчутними результати реформ, завдяки яким зросте добробут громадян”, – написав він.

Лідером стала член БПП Оксана Продан (11 законопроектів прийнято з 22 поданих) а на другому місце влаштувався позафракційний Віктор Чумак (6 прийнятих з 20 поданих), бронзу розділили позафракційна Ганна Гопко (8 прийняли з 19 поданих) і член Радикальної партії Віктор Галасюк (6 прийнятих з 19 поданих). Також до п’ятірки увійшли член “Самопомочі” Тетяна Острикова, конкуренцію якій склав Кабінет міністрів, а також член БПП Світлана Заліщук.

Вперше в цьому рейтингу з’явилися Кабмін і президент Петро Порошенко, який виявився на 9 місці, але особливість глави держави в цьому рейтингу в тому, що всі законопроекти, які він вносив, приймалися.

Читайте також: 11 курйозів з життя Віктора Януковича

Джерело

facebook