fbpx
Україна
Хто може залишитися без субсидій: до “чорного списку” потрапили десятки тисяч українців

В ході верифікації в Міністерстві фінансів зіставляють інформацію, яка накопичується про українців в різних відомствах. При цьому передбачалося, що Мінфін отримає доступ не тільки до власних джерел, а й до інших офіційних баз та реєстрів. Наприклад, до реєстру транспортних засобів. На початку минулого року Мінфін також отримав доступ до банківської таємниці. Процес верифікації, як повідомили “Сегодня.ua” в Міністерстві фінансів, триватиме і цього року. Зараз відомство спеціально для цього розробляє законопроект “Про верифікацію”.

Найбільше порушують одержувачі субсидій. Як пояснили в одному з територіальних органів соцзахисту, залишити без субсидії українців можуть з двох причин: якщо в період 12 місяців до оформлення субсидії була здійснена покупка або сплачена послуга на суму від 50 тисяч гривень; якщо субсидіант приховує додатковий дохід.

Серед субсидіантів виявили понад 100 тисяч родин, які протягом року придбали ділянку землі або нерухомість (вартістю понад 50 тисяч гривень), а після оформили субсидію.

Вже зараз за підсумками верифікації сім тисяч родин залишилися без субсидій (держава заощадила майже 15 мільйонів гривень). Всього “чорного списку” Мінфіну потрапили 185 тисяч одержувачів субсидій, зараз інформація щодо них перевіряється органами соціального захисту.

Читайте також: НАЙРІДКІСНІШІ І НАЙПОПУЛЯРНІШІ ІМЕНА ДІТЕЙ В УКРАЇНІ

Джерело.

facebook