fbpx
Культура
Хто він, переможець “Голосу країни 7”: що відомо про священика Олександра Клименка

Фіналістом останнього сезону популярного українського талант-шоу став служитель Божий, священик Олександр Клименко. Переможець став відомий 23 квітня.

Переможцем пісенного телешоу “Голос країни 7” став священик Олександр Клименко. Одні хвалили його за хороший голос, інші пророкували заздалегідь долю фіналіста через незвичайний образ.

Співає священик 33 роки. Звичайну освіту здобув у Київському національному економічному університеті, релігійну – в Київській духовній академії і семінарії.

У священий сан був висвячений в 2007 році Митрополитом Володимиром. Служить в храмі святителя Софронія Іркутського в місті Березань Київської області та в Свято-Троїцькому храмі села Недра.

Отець проводить лекції в школі, спілкується з ув’язненими і проводить служби в тюремному храмі. За словами Олександра Клименка, “Голос країни 7” дасть йому можливість достукатися до сердець сотні людей і трохи наблизити їх до Бога.

3 квітня його дружина Олександра народила четверту дитину – доньку Софію. Троє старших: син Давид і дочки Аня і Соломія.

Співав Олександр ще з самого дитинства. Батьки його у всьому підтримували, але його бажання стати священиком сприйняли негативно. Про своє рішення майбутня зірка “Голосу країни 7” сказав у 2 класі.

Олександр Клименко на шоу прийшов 12 лютого. На “сліпих прослуховуваннях” він вийшов на сцену в рясі і виконав композицію Миколи Мозгового “Материнська любов”. У підсумку до нього повернулися всі чотири зіркові тренери.

Читайте також: ТРЕНЕР «ГОЛОСУ КРАЇНИ-7» БАБКІН ЗВОРУШИВ НІЖНИМИ ФОТО З ДРУЖИНОЮ

Джерело.

facebook