fbpx
Breaking News
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Тільки ось батьків я забула попередити, що Рома не дуже радісно ставиться до дітей, а я їх і зовсім не хочу. Тому весь вечір мої батьки кружляли і співали над нами, про те, яка ми чудова пара, і що у нас будуть найкращі, найкрасивіші і чудові онуки на світі.
Економіка
Хворих українців позбавлять субсидій

Із наближенням опалювального сезону українці все частіше цікавляться, які саме критерії впливають на позитивне оформлення субсидії і що саме може вплинути на відмову у наданні цієї соціальної допомоги населенню.

Відтак, попри традиційну одноразову покупку на суму понад 50 тис. грн, існує ряд чинників, через які цю допомогу не просто не дадуть, але ще й можуть забрати. Невтішною, передовсім, є інформація для тих українців, які цьогоріч змушені були пройти дороге лікування. Приміром, за офтальмологічну операцію, вартістю понад 50 тис. грн у наданні субсидії цілком можуть відмовити, однак якщо медичні маніпуляції стосувалися крайніх випадків, в яких йдеться про порятунок життя пацієнта – субсидію можуть залишити.

“Якщо сплатили таку операцію, ніхто не позбавляє права подавати заяву на субсидію. Проте вже остаточне рішення, призначена субсидія чи ні, в такому випадку прийме комісія”, – повідомили в Мінсоцполітики для видання “Сегодня”.

Приховування доходів також вплине на призначення субсидії, тому українцям радять повідомляти про додаткові джерела прибутків самостійно.

“Субсидію не можуть отримати люди, які в період за 12 місяців до моменту подання заяви на оформлення субсидії здійснили покупку або оплатили послуги на суму від 50 тисяч гривень. Виняток – оплата комунальних послуг в межах соціальних норм. Також в облік не беруться медичні маніпуляції, спрямовані на забезпечення життєдіяльності”, – повідомляє видання, базуючись на коментарі Мінсоцполітики.

Читайте також: Російські вчителі прислухалися до Медведєва: повії, стриптизери, підривники

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що завдяки комунальним субсидіям влада хоче узаконити нові тарифи для українців.

Джерело

Related Post

facebook