fbpx
Суспільство
І гарний настрій не полишить більше вас: ТОП-4 секрети, як бути веселішим

Багато незакінчених справ, погана погода, розбіжності в сродині, погане самопочуття – все це може позначитися на вашому настрої. Але іноді буває і так, що поганий настрій з’являється само собою.

Щоб виправити це, зовсім не обов’язково робити над собою якісь титанічні зусилля, досить просто знати кілька секретів гарного настрою.

Їжте яскраві овочі

Яскраві цитрусові і болгарський перець багаті вітаміном С і містять рутин, який зміцнює стінки капілярів. Вживання в їжу цих продуктів є хорошою профілактикою бронхітів, застуди і навіть астми. А ще кольорові овочі виводять з організму холестерин.

Приведіть нерви в порядок

Для поліпшення роботи всього організму – зміцнення імунної системи, поліпшення якості сну, розумової і фізичної працездатності, а також стійкості до впливу стресу – необхідний магній. На жаль, в сучасному раціоні більшості людей його не вистачає.

Читайте також: СІМ ПРИЧИН ЇСТИ ОГІРКИ КОЖЕН ДЕНЬ

Стежте за поставою

Застої в шийно-хребетному відділі призводять до запаморочень, головного болю, болю в плечах і до набряків обличчя.

Частіше обіймайтеся

Коли люди обіймаються, організм виробляє гормон oкситoцин, який робить нас щасливими. Тому зустрічайтеся зі старими друзями з приводу і без. Психологи вважають, що, коли вдома або на роботі виникають проблеми, люди з достатньою соціальною підтримкою легше переносять проблеми і неприємності.

Джерело.

facebook