fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Здоров'я
Ігри зі смартфонами — пізніший розвиток дитини

Експерти вже давно попереджали, що смартфон — не найкраща цяцька для дитини.

Нещодавнє дослідження ж виявило: в малюків, які часто граються з «розумними цяцьками», значно частіше спостерігається затримка розвитку мовлення, пише CREDO.

Педіатри з Торонто спостерігали за приблизно 900 дітлахами віком від 6 місяців до 2 років. На думку дослідників, навіть 30 хвилин, проведені коло екрану, означають на 49% вищий ризик затримки розвитку мовлення.

Цікаво, що жодного впливу гаджетів на те, як у розвиваються в дитини інші комунікативні здібності — наприклад, як вона опановує мову жестів, мову тіла та вчиться соціальної взаємодії — лікарі не виявили.

Але зв’язок смартфонів і мовлення в ранньому віці таки треба серйозно вивчати, вважають вони.  На сьогодні є чимало причин, чому лікарі не в захваті від взаємодії дітей, молодших за 18 місяців, та комп’ютерів або інших сучасних пристроїв.

Зокрема це те, що малюки не в змозі зрозуміти зв’язок двовимірного світу, який бачать на екрані, та тривимірного справжнього, пояснює ад’юнкт-професор педіатрії з Університету Мічигана та член Американської академії педіатрії Дженні Падескі.

«Навіть якщо вони можуть імітувати те, що бачать на екрані, то не завжди здатні перенести це у реальний світ та решту свого життя.

Символічне мислення і гнучкість пам’яті — це те, що не здатні охопити застосунки, хоч би якими інтерактивними вони були», — каже лікарка.

На думку Падескі, навіть якщо батьки пропонують своїм дітлахам якийсь навчальний малюковий контент, то час, проведений ними перед екраном, не на користь їхньому розвиткові.

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО ОБИРАТИ ПОЛУНИЦЮ: КОРИСНІ ПОРАДИ

Related Post