fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Економіка
Інтернет-шахрай обікрав півсвіту

Лідера міжнародного угрупування, на рахунку якого 60 мільйонів доларів, викрадених по всьому світу, арештували у Нігерії.

40-річний інтернет-шахрай, відомий лише по кличці Майк, був затриманий у місті Порт-Харкорт, передає ВВС.

Під його керівництвом угрупування з 40 осіб за допомогою хакерських програм умудрилися вкрасти десятки мільйонів доларів. Згідно зі звинуваченням, за допомогою програм злодій отримував доступ до електронної пошти його жертв.

Читайте також: Збірну Австралії обікрали в Ріо-2016 під час пожежної тривоги

Хакери зламували електронну пошту невеликих і середніх підприємств по всьому світу, в тому числі в Австралії, Канаді, Індії, Малайзії, Румунії, ПАР, Таїланді і США. Потім вони відправляли електронні повідомлення з цих акаунтів постачальникам компаній, вимагаючи від тих перевести гроші на рахунок в банку, відкритий шахраями.

Майк також звинувачується в тому, що він відмивав гроші в Китаї, Європі та США. Йому та заарештованому разом з ним спільникові пред’явлені звинувачення у хакерстві, злочинній змові і шахрайстві.

Джерело

Related Post

facebook