fbpx
Шоу-бізнес
Ірина Білик висловилася про скандальний концерт в Одесі

Вчора, 8 червня, Ірина Білик мала виступити на відкритті одного з одеських ресторанів. Уже в обід в соціальних мережах на сторінках активістів почали з’являтися повідомлення із закликами блокувати цей концерт.

“Коли я була в дорозі, мені почали дзвонити і писати знайомі, друзі, близькі, – коментує Ірина. – Говорили, що бачили повідомлення в соціальних мережах, що хвилюються, пропонували скасувати концерт. Але як я могла не виступити перед тими людьми, які прийшли до мене і хочуть слухати мою музику?”.

Активісти щільним кільцем оточили територію ресторану, вигукували погрози, провокували оточуючих. “Сама я в першу чергу вона хвилювалась не за себе, а за публіку, яка прийшла на мій виступ, особливо за мам з маленькими дітьми, – каже артистка.

Після того, як я другий раз стала матір’ю, моє ставлення до дітей стало ще більш трепетним – причому, абсолютно до всіх”.

Продюсер артистки Олег Збаращук вийшов до присутніх і запитав, чому ті вимагають скасування концерту. У відповідь Ірину Білик звинуватили в проросійській позиції.

Сама Ірина каже, що настільки переймається через перекручені новини про себе, що іноді взагалі вважає за краще не читати пресу.

“На що тільки не йдуть журналісти заради гучних заголовків… Так, іноді я їжджу в Москву до Аслана – мого чоловіка і батька мого молодшого сина. Але концертів там у мене не було. Але ж стверджують, що я виступала в Кремлі на ювілеї Людмили Гурченко.

Читайте також: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ ПІДКОРИЛА КРАСОЮ В СТИЛЬНОМУ ВБРАННІ

І ще в Криму, куди я приїхала на весілля подруги, я нібито сиділа в журі на “Новій хвилі”. Невже зараз, коли у кожного є телефон з відеокамерою, після виступів на таких великих заходах не залишилося б жодної фотографії та жодного відео, де я співаю на сцені?

Я дуже люблю Україну, всіх своїх українських слухачів, хочу дарувати їм свої пісні, свою любов і не бути замішаною у всій цій брехні і придуманих плітках”, – розповіла зірка.

Незважаючи ні на що, виступ відбувся.

Джерело.