fbpx
Шоу-бізнес
Ірина Білик вперше показала сина

Аслан Ахмадов не на жарт розхвилювався за дружину і сина.

Дізнавшись, що коханій погрожують, чоловік артистки Аслан Ахмадов скасував всі справи і зйомки і першим можливим рейсом прилетів до неї в Київ. Після останніх подій – коли концерт Ірини Білик в Одесі спробували зірвати агресивно налаштовані активісти, але їх зупинила поліція – Аслан не на жарт розхвилювався за дружину і сина.

“Я знаю, що у чоловіка зараз дуже багато роботи, всіляко намагалася йому пояснити, що я в безпеці, що поруч багато людей, які мене захистять в разі потреби – не слухав. “Буду у тебе в суботу зранку”, – по-чоловічому лаконічно поставив мене перед фактом і поклав трубку”, – розповідає сама співачка.

Найбільше такому повороту подій радів півторарічний син пари Тебріз. Через відстань малюкові не так часто вдається побути з мамою і татом одночасно. Він буквально не злазить з рук Аслана і сяє від щастя. “Можливо, це прозвучить дивно, але десь в глибині душі я навіть трохи вдячна цим людям, які спробували зірвати мій концерт – адже фактично завдяки їм у нашій сім’ї з’явилася позачергова можливість побути разом, – розмірковує Ірина. – Ні для кого не секрет, що ми живемо в різних містах: я в Києві, Аслан в Москві.

У нас космічний зв’язок, який від відстані стає тільки міцніше. Але все одно іноді так хочеться притиснутися до міцного чоловічого плеча і милуватися тим, як син обіймає тата! Так що зараз я просто дуже сильно щаслива через те, що поруч зі мною – мої найрідніші і найближчі! І всім-всім людям хотіла б порадити жити так, як я – в першу чергу думати про те, як своє життя зробити краще, а не чиєсь – гірше”.

Читайте також: «Наступний етап – Міні Міс Планета»: маленька дочка нардепа здобула всеукраїнську нагороду

Джерело