fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Шоу-бізнес
Ірина Білик вразила шанувальників новим знімком

Ірина Білик вразила шанувальників новим знімком

Останнім часом зовнішній вигляд Ірини Білик часто обговорюється в мережі.

Це пов’язано з тим, що співачка помітно помолодшала.

Фанати роблять припущення, зробила артистка «уколи краси» або підтяжку обличчя? Білик вперто мовчить і не коментує такі припущення.

Відзначимо, що чоловік Ірини — Аслан Ахмадов — значно молодший за артистку. Саме тому, швидше за все, Ірина зважилася на омолодження своєї зовнішності.

Читайте також: ВИ 3 РОКИ ВОЮЄТЕ ЗІ СВОЇМ НАРОДОМ, – СОБЧАК ЗРОБИЛА ГНІВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОРОШЕНКА

Джерело.

Related Post

facebook