fbpx
Світ
Його називають «Кращим голосом планети» – неймовірний діапазон хлопця, здається, за межею людських можливостей!

Дінмухаммед Канатули Кудайберген (Дімаш Кудайберген, рід. 24 травня 1994 роки) – казахстанський співак.

Володар Гран-прі конкурсу «Слов’янський базар-2015» у Вітебську, лауреат Національної премії «Народний улюбленець» (каз. «Халиқтиң сүйіктісі»), учасник міжнародного фестивалю «ABU TV song».

Захоплення у багатьох, навіть досвідчених музичних критиків викликає дивовижний діапазон голосу Дімаш в 5 октав – від кантанте (верхній бас) до флейтового регістра.

Викладач Кудайбергенова Марат Айтімов стверджує, що у нього не контратенор, так як він може брати і низькі ноти, а ліричний тенор. Дімаш виконує вокальні твори різних жанрів різними мовами (казахською, російською, англійською, французькою, китайською).

Бере активну участь в культурно-масових заходах, наприклад, 29 січня 2017 він виступив на відкритті Зимової Універсіади в Алмати. Не дивлячись на юний вік Дімаш, його називають «Кращим голосом планети» і «Маестро» – і не дарма! Тільки послухайте цей неземний вокал!

Читайте також:МАТИ 4 ДІТЕЙ СКАРЖИЛАСЯ НА ГОЛОВНИЙ БІЛЬ, А ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ МУК ВОНА ПOМEРЛА. ЛІКАРІ ХОЧУТЬ, ЩОБ ВИ ЗАПАМ’ЯТАЛИ ЦІ СИМПТОМИ!

Джерело.

facebook