fbpx
Економіка
Кабмін підняв оклади бюджетникам

Постанова починає діяти з 1 грудня і передбачає підвищення тарифної ставки на 12,7%.

Кабмін сьогодні, 23 листопада, прийняв постанову “Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”, згідно з якою з 1 грудня для зазначених працівників підвищуються посадові оклади. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Як повідомляється, проект акта підготовлено Мінсоцполітики з метою підвищення посадових окладів працівників окремих галузей бюджетної сфери у зв’язку з ростом з 1 грудня цього року мінімальної заробітної плати з 1450 до 1600 грн.

Зокрема, постановою передбачено підвищення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на 150 грн (на 12,7%) і встановлення її в розмірі 1335 грн.

“При цьому зберігається діючий грошовий розрив між мінімальною заробітною платою і тарифною ставкою працівника першого тарифного розряду ЄТС в сумі 265 грн”, – наголошується в повідомленні прес-служби міністерства.

Як зазначили в Мінсоцполітики, відповідно до зростання посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС та тарифних коефіцієнтів за розрядами ЄТС підвищуються посадові оклади всім категоріям працівників бюджетної сфери з дотриманням міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень з оплати праці.

Крім того, для недопущення “зрівнялівки” в посадових окладах окремих категорій працівників постановою передбачено встановлення диференціації розмірів посадових окладів працівників 1-3 тарифних розрядів ЄТС (на 5-10 гривень).

“Реалізацію постанови буде здійснено в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій 2016 року”, – підкреслюється в повідомленні прес-служби.

Читайте також: ЗАЯВА НИЩУКА ПРО НАСЕЛЕННЯ ПІВДЕННОГО СХОДУ УКРАЇНИ РОЗБУРХАЛА УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post

facebook