fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Україна
Кабмін пропонує ввести в Україні довічне ув’язнення

Кабінет міністрів схвалив і направив до парламенту законопроект, яким пропонується ввести в Україні вищу міру відповідальності (довічне ув’язнення) за вчинення злочину проти людяності.

Уряд пропонує Раді доповнити Кримінальний і Кримінально-процесуальний кодекс, внісши відповідну міру відповідальності.

“Дуже знаково, що ми саме сьогодні приймемо і відправимо цей законопроект до парламенту, щоб в нашому законодавстві з’явилася окрема стаття 438/1, яка визначає найвищу міру відповідальності щодо осіб, які вчиняють злочини проти людяності”, – сказав міністр юстиції Павло Петренко.

Міністр зазначив, що багато подібних злочинів скоюються за підтримки Росією бойовиків.

Таким чином, якщо Рада підтримає законопроект, то в з’явиться нова стаття “Злочин проти людяності”, яка передбачатиме тюремний термін від 8-15 років до довічного ув’язнення.

Читайте також: КАБМІН УРІЗАВ ДЕЯКІ ДОПЛАТИ ВЧИТЕЛЯМ, МЕДИКАМ І СИЛОВИКАМ

Таке покарання пропонується передбачити за вчинення в рамках широкомасштабного або систематичного усвідомленого нaпаду проти цивільного населення наступних злочинів: yбивcтва, винищyвання, пoнeволення, депортації, yв’язнення або іншого жoрстокого позбавлення фізичної свободи в порушення основних норм міжнародного права, тортур, ceксeaльнoгo рaбcтвa.

Джерело.

Related Post