fbpx
Україна
Кабмін затвердив нові академічні стипендії: скільки отримуватимуть студенти

Кабінет міністрів прийняв рішення про розмір академічних стипендій з 2017 року, мінімальна від яких становитиме 1,1 тисячі гривень, максимальна – 2,36 тисячі. Це рішення було прийнято на засіданні уряду, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначив заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, студенти отримуватимуть стипендію, виходячи з рейтингу, який формуватиметься згідно з їхньою успішністю. Однак, як він підкреслив, роль гратимуть і інші фактори.

Так, тепер мінімальна стипендія з 2017 року становитиме 1,1 тис. грн, підвищена – 1,6 тис. грн. Також для окремих важливих спеціальностей розміри стипендій будуть підвищені: вчителі математики, інформатики, природничих наук, деяких інженерних спеціальностей (гірська і нафтогазова справа) – 1,4 тис. грн, а підвищена – 2,36 тис. грн.

Ковтунець додав, що в подальшому до цієї системи можна буде ввести принцип позитивної дискримінації щодо студентів з інвалідністю. Планується, що їм даватимуть додаткові бали для заняття вищих місць в рейтингу і збільшення їхніх шансів на отримання академічних стипендій.

Рішення було прийнято з умовою подальшого доопрацювання з зацікавленими відомствами.

Читайте також: ПІД ЧАС ПРОГУЛЯНКИ МАТІР ВПУСТИЛА НЕМОВЛЯ ПРЯМО В КОЛОДЯЗЬ

Джерело.

Related Post