fbpx
Суспільство
Канікули з користю: як українські школярі вивчають мови з іноземцями

Вони приїхали за тисячі кілометрів, аби навчити українських дітей іноземним мовам. Другий рік поспіль в Україні організовують мовні табори. За вчителів – волонтери з усього світу. Працюють у маленьких населених пунктах, а живуть у сім’ях своїх учнів.

29 річний Максаніс Пеніге на кілька тижнів став вчителем Золотоніської гімназії. Для дітей він “місьє француз”, який допомагає опанувати мову і знайомить з культурою своєї країни. Вдома Максаніс був журналістом. Але захотілося побути вчителем і познайомитись з новою для себе країною.

“Вирішив долучитися до табору, тому що я можу дати знання дітям та хочу відкрити для себе Україну”, – зізнається волонтер.

Читайте також: 5 способів, як покращити психологічне здоров’я через їжу

У цьому франкомовному таборі 49 школярів різного віку. Усі вперше почули носія мови. І це хороший стимул вдосконалюватись.

Схожі табори із залученням іноземців-викладачів уже другий рік впроваджує громадська організація “Global Office”. Вчителі разом із волонтерами готують цікаві теми, які діти із захопленням опановують.

Цього року в Україну приїхало 600 іноземних волонтерів, які роз”їхалися усіма областями. Англійська, французька, німецька, іспанська тепер для кількох тисяч українських дітей стане ще доступнішою.

Читайте також: Хоробрі школярі врятували 11-річну дівчинку в Херсонській області

Якщо ми зараз всі гуртом не візьмемося за освіту, ми залишимось в країні третього світу назавжди”,
– зазначила керівник фонду “Green education” Наталія Погожева.

Успішні українці із західною освітою також вчитимуть школярів. Вони покажуть як скласти резюме, підготуватись до іспитів і поїхати на навчання закордон.

Стати учасником мовного табору може будь-який навчальний заклад України. Усе, що потрібно – це подати заявку. Головний критерій відбору простий – бажання вчителів і дітей вчитись та розвиватись.

Читайте також: «Пливу по місту на маршрутці» — Чернівці залило водою, по вулицях течуть річки

Джерело

facebook