fbpx
Суспільство
Китайський рибалка удочерив мавпочку (відео)

Годувати дитину чоловікові довелося дитячими сумішами

У Китаї зростає мавпочка, яку знайшов і виховує місцевий рибалка. Чоловік уже кілька місяців замість мами для тварини. Імені поки не дає. Втім, каже, ще трохи і не зможе розлучитися з вихованцем.

Самотню мавпочку Лю врятував з річки, де він постійно рибалить. Виніс з води на берег і пішов шукати маму-мавпу, щоб віддати малюка. Однак вона до сутінків так і не з’явилася. Тому Лю вирішив прихистити мавпочку у себе.

“Хотів нагодувати його чимось корисним, тому купив сухе молоко. Тепер мавпочка завжди ходить зі мною – де б я не був”, – каже Лю, житель провінції Юньань.

Мавпочці кілька місяців і вона вже не уявляє життя без свого рятівника. Чоловік кілька разів намагався випустити улюбленця в дику природу – і той не хоче йти. Зоологи порадили Лю спробувати ще раз, коли тварина підросте. Але він боїться, що за цей час звикне до тварини і не зможе з нею розлучитися.

Схожа історія сталася два місяці тому в США – зоозахисники Доу Поджекі врятував сову, яку поранила крила в лісі. Забрав птицю додому і залишив одужувати. Сову довелося віддати в заповідник, але Доу ще відвідує колишнього пацієнта.

Читайте також: 11-річний український воротар підписав контракт з «Реалом»

Джерело

facebook