fbpx
Суспільство
Коли і чому не можна дивитися у вікно: “погані” прикмети

Поганих прикмет чимало в нашому світі. Про них має знати кожен, щоб убезпечити себе і своїх близьких.
Мало хто знає, що накликати біду можна навіть просто подивившись у вікно!

Перша прикмета: не можна дивитися з вікна на повний місяць.

Справа в тому, що здавна провидці і провісники ототожнювали повний місяць з розквітом темних сил. Навіть коли ви спите у світлі повного Місяця, ви немов віддаєте свою енергію йому. Не дарма вампіри і перевертні в описах мудреців одержували свою силу у цей період, адже вони теж висмоктували життєву силу з людей.

Світло повного Місяця немов виснажує запаси вашої енергії, тому ні в якому разі не можна дивитися на нього з вікна: воно виступає в ролі підсилювача між вами і ним. Закривайте вікна в повню шторами, щоб не живити енергією зло. Згідно з прикметами, побачений з вікна повний Місяць позбавляє вас удачі на декілька днів вперед.

Друга прикмета: не можна дивитися з вікна на похорон небіжчика.

Вважається, що так ви можете накликати хворобу або навіть смерть одного з ваших близьких. Намагайтеся не спостерігати похоронний ритуал з вікна, щоб не наражати на небезпеку сім’ю. Дуже багато на просторах інтернету зустрічається історій про те, що в житті сім’ї з’являються серйозні проблеми через необачість всього однієї людини. Звичайно, мало хто чув про цю прикмету, але іноді вона дає про себе знати.

Третя прикмета: вночі не можна дивитися у вікно.

Існує народне повір’я про те, що чорти ломляться в будинок ночами. Особливо сильно вони реагують на дітей, які замість того, щоб спати, дивляться у вікно. Батьки суворо забороняли своїм дітям вночі виглядати з вікна. Говорили, що злі духи приходять в будинок і залишаються там на дуже довгий термін, забираючи речі, заважаючи спати і приносячи невдачі.

Багато фахівців говорять про те, що ці прикмети можна обґрунтувати сучасним поглядом на темну енергію. Скло — це своєрідне дзеркало, яке створює відображення. Чорти завдяки цьому переносяться в будинок, а печаль похорону відображається на внутрішній енергетиці будинку.

Також дуже вагому роль відіграє стан скла. Якщо воно розбите, то ефект значною мірою посилюється за зниженою енергетики приміщення. Навіть східна філософія фен-шуй говорить про те, що розбите скло робить життя людей нещасливим і наповненим невдачами.

Чому прикмети збуваються

Багато спостережень можуть доставити вам чимало неприємностей, оскільки вони пов’язані з невдачами чи хворобами. Яскравий приклад страшної прикмети — це біла летюча миша, що приснилася, яка обіцяє вам смерть. Звичайно, версій і трактувань однієї події може бути декілька, проте зазвичай самими правдивими є найнеприємніші з них.

Варто зазначити, що коли ви стали свідком чогось поганого або чогось, що обіцяє великі неприємності, багато чого буде вирішувати ваш настрій. Зазвичай погані наслідки чекають тих, хто вірить у прикмети. Вкрай рідко біда приходить в будинок до тих, хто живе позитивом і вільний від подібних думок.

Читайте також: КОГО НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА БРАТИ В ХРЕЩЕНІ: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

З енергетичної точки зору позитивне ставлення до прикмет визначається як побічна установка. Це якась думка, що сидить у вас в голові і не покидає її межі. Боротися з нею дуже важко, оскільки протягом довгого часу вона постійно підживлювалася вами і вашою вірою. У такому випадку можна скористатися аффирмаціями, щоб запрограмувати свою енергетику на успіх.

Прикмети відмінно працювали в стародавньому світі, коли люди довіряли своїм спостереженнями і прислухалися до мудрих порад, що переходить з покоління в покоління. Тоді люди були дуже уразливі, оскільки особистість була більш залежна від думки шановного і мудрої людини. Зараз все інакше, оскільки люди навчилися будувати свій світ самостійно, обирати, у що вірити – в Бога, в науку, в прикмети чи у власні сили. Тим не менш, страшні прикмети завжди слідували за нами, знаходячи собі нових жертв в особі невпевнених людей.

Джерело.

facebook