fbpx
життєві історії
Коли син Саша привів цю дівчину Яну додому і оголосив, що вони люблять один одного, Валентина Сергіївна прийняла її добре, про себе подумавши: – Скільки їх уже було, жодна не залишилася з ним, – так що і на цей раз, вона особливо не напружувалася і не переживала. Ні, вона нікого не виганяла, вона з розпростертими обіймами зустрічала потенційних невісток, але завжди перевіряла на міцність і ще жодна не витримала, всі залишали Сашка, незважаючи на любов

Коли син Саша привів цю дівчину Яну додому і оголосив, що вони люблять один одного, Валентина Сергіївна прийняла її добре, про себе подумавши: – Скільки їх уже було, жодна не залишилася з ним, – так що і на цей раз, вона особливо не напружувалася і не переживала.

Сина вона дуже любила, але завжди переживала за нього, хто ж буде його дружиною, їй хотілося, щоб йому також пощастило, як їй колись. Її чоловік Василь, батько Саші був дуже хорошою людиною, вони з ним пройшли і вогонь, і воду, і мідні труби, багато всього було і поганого, і хорошого.

Але вони дуже любили один одного і пройшли життя рука об руку, труднощі тільки об’єднували їх.

А зараз Валентина Сергіївна вважала, що всі дівчата меркантильні, і ведуться на її сина, тільки через квартиру, яку вони з Василем заробили власним горбом. Зараз часто сім’ї розпадаються, тому що молоді не змогли винести труднощів і розбіглися. Для сина вона такого не хотіла.

Ні, вона нікого не виганяла, вона з розпростертими обіймами зустрічала потенційних невісток, але завжди перевіряла на міцність і ще жодна не витримала, всі залишали Сашка, незважаючи на любов.

Як тільки вони чули, що квартиру не будуть розмінювати, вся любов пропадала, по крайній мірі, так було з останніми двома дівчатами.

І справа навіть не в тому, що Валентина Сергіївна була жадібною, вона просто прораховувала той варіант, якщо вони розміняють квартиру, вони свою маленьку ппродадуть і куплять нову вже в шлюбі, тобто в разі розлучення Саші мало, що дістанеться.

Тому в розмові з Яною, вона не забула натякнути.

– Ви якщо надумаєте одружитися, майте на увазі, квартиру я розмінювати не буду, якщо хочете то живіть зі мною, – запропонувала майбутня свекруха.

-Ні що Ви, я знімаю прекрасну квартиру, невелику, але затишну, навіщо ж ми будемо Вас стискувати, – відповіла Яна. Вона все дитинство провела зі строгою мамою і бабусею, і зареклася жити зі свекрухою, якою б хорошою вона не була.

Валентина Сергіївна з радість усвідомила, що ця дівчина подобається їй:

– Ну поживемо, побачимо, – подумала вона. Молоді стали жити, з мамою часто бачилися, то вони до неї в гості приходили, то вона до них, дружно жили.

А потім радість велика трапилася, внучка народилася у Валентини Сергіївни. Тільки от Сашка фірма оголосила про банкрутство і залишився він без роботи.

Валентина Сергіївна, приходячи понячитися з онукою, помічала, зовсім погано справи у дітей, намагалася допомагати, продукти купувала, але велика її допомогу, на пенсію. Тоді вона знову запропонувала невістці, переїхати до неї, в тісноті та не в образі, як то кажуть, зате за квартиру платити не треба.

Але невістка відмовилася та й син її підтримав, він якщо чесно боявся, раптом мама знову візьметься за старе і почне виживати Яну, такого він допустити не міг, дружину він дуже любив, і волів би голодувати, аби дружина з мамою не лаялися .

– Дякую мамо, але ми самі, я ось поки за фахом не знайду роботу, влаштувався вантажником в сусідній магазин, Яночка перекладами підробляє, нічого впораємося, – ввічливо відмовився син, намагаючись не образити маму.

Але мама, вона на те й мама, щоб заспокоїться, як же треба допомогти дітям і вже сама розміняла свою двокімнатну квартиру на повноцінну однокімнатну і кімнату в комуналці.

Побоюючись, що молоді не приймуть такої жертви, вона цю квартиру подарувала внучці на рік, вже від цього вони точно не відмовляться, а сама переїхала в кімнату.

Ну, що сказати, Яна від такого подарунка навіть розплакалася, син взагалі з переляку дивився на матір, вже не рушила вона розумом, так боролася за свою квартиру і так просто розлучилася з нею.

А Валентина Сергіївна просто була рада за сина і його сім’ю, вона зрозуміла, що вони і справді кохають одне одного і Яна це саме та сама жінка, яку вона завжди хотіла в дружини синові.

Історія ця мала продовження, через кілька років, коли внучка підросла і вони встали на ноги, вони продали цю квартиру і кімнату і купили дві невеликі квартири поруч так добре вийшло, ніби й разом, а ніби і по окремості, і далі живуть.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page