fbpx
Здоров'я
Комаровський зробив гучну заяву про медичну реформу

Євген Комаровський заявив, що якщо реформу охорони здоров’я не провести найближчим часом, вона може затягнутися на роки.

Про це він повідомив у Facebook.

За його словами, є готовий пакет законопроектів, що стосується реформи охорони здоров’я.

“Якщо до 16 травня 2017 року не приймуть закон про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів, реформа медицини буде відкладена на 4-5 років”, – зазначив Комаровський.

Причиною затягування є: саботаж медичної спільноти, неготовність політичних сил навіть конструктивно обговорювати медичну реформу, відчай і фактично передсмертний пофігізм громадянського суспільства.

“Супрун особисто не має ніякого стосунку до підготовлених законопроектів. Так збіглося, що саме зараз є готові закони і є люди, готові ці закони обстоювати. Закони розробляли кілька років за участі десятків міжнародних експертів – лікарів, економістів, юристів. Дуже важливо, що підготовлені законопроекти не прив’язані до конкретної команді ВООЗ – вони фактично змушують наших правителів перестати борсатися в болоті корупції і “національної медицини”, вибратися на берег і змінюватися. Завтра остаточно розвалиться коаліція, зміниться прем’єр, новий прем’єр прийде зі своєю новою визначною командою реформаторів медицини, але повернутися назад, в рідне болото, вже не вийде”, – наголосив він.

Читайте також: «У полі спить, бо в неї такий спосіб життя»: онука бабусі, яку вчора знайшли на Львівщині, розповіла, чому вона там опинилася

Він додав, що пропонований законами алгоритм розподілу коштів всередині системи охорони здоров’я не містить будь-якого ноу-хау, оскільки це давним-давно працює в Польщі, Хорватії, Угорщині, Литві, Італії, Канаді, Іспанії, Норвегії.

Джерело.

facebook