fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Здоров'я
Комаровський зробив гучну заяву про медичну реформу

Євген Комаровський заявив, що якщо реформу охорони здоров’я не провести найближчим часом, вона може затягнутися на роки.

Про це він повідомив у Facebook.

За його словами, є готовий пакет законопроектів, що стосується реформи охорони здоров’я.

“Якщо до 16 травня 2017 року не приймуть закон про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів, реформа медицини буде відкладена на 4-5 років”, – зазначив Комаровський.

Причиною затягування є: саботаж медичної спільноти, неготовність політичних сил навіть конструктивно обговорювати медичну реформу, відчай і фактично передсмертний пофігізм громадянського суспільства.

“Супрун особисто не має ніякого стосунку до підготовлених законопроектів. Так збіглося, що саме зараз є готові закони і є люди, готові ці закони обстоювати. Закони розробляли кілька років за участі десятків міжнародних експертів – лікарів, економістів, юристів. Дуже важливо, що підготовлені законопроекти не прив’язані до конкретної команді ВООЗ – вони фактично змушують наших правителів перестати борсатися в болоті корупції і “національної медицини”, вибратися на берег і змінюватися. Завтра остаточно розвалиться коаліція, зміниться прем’єр, новий прем’єр прийде зі своєю новою визначною командою реформаторів медицини, але повернутися назад, в рідне болото, вже не вийде”, – наголосив він.

Читайте також: «У полі спить, бо в неї такий спосіб життя»: онука бабусі, яку вчора знайшли на Львівщині, розповіла, чому вона там опинилася

Він додав, що пропонований законами алгоритм розподілу коштів всередині системи охорони здоров’я не містить будь-якого ноу-хау, оскільки це давним-давно працює в Польщі, Хорватії, Угорщині, Литві, Італії, Канаді, Іспанії, Норвегії.

Джерело.

Related Post