fbpx
Події
Кричали від страху і голоду: в Тернополі горе-мати покинула дітей і пішла святкувати Великдень

У понеділок, 17 квітня, в Тернополі правоохоронці врятували дітей, яких мати на добу залишила одних у квартирі.

Про це повідомили в прес-службі поліції.

“На другий день Пасхи поліцейським надійшло повідомлення про те, що в одній із багатоповерхівок на масиві Дружба в Тернополі в зачиненій квартирі кричать діти. На місці події з’ясувалося, що 4-річного хлопчика і 10-річну дівчинку вдома закрила мати ще 16 квітня. 28-річна жінка святкувала Великдень, поки її діти, не маючи ніякої іншої їжі, крім локшини швидкого приготування, сиділи налякані в порожній квартирі”, – сказано в повідомленні.

Коли через добу мати-зозуля так і не повернулася, діти почали голосно кричати і кликати на допомогу, тому що телефонів у них не було. На плач дітей звернули увагу сусіди, які і викликали поліцію.

Як розповідає начальник сектора ювенальної превенції Тернопільського відділу поліції Андрій Кульчицький, щоб звільнити маленьких бранців довелося викликати пожежників і, за допомогою драбини, спускати малюків із 5 поверху. Дітей помістили в “Центр психологічної реабілітації дітей”, де з ними відразу почали працювати психологи, інформацію про них також направили в службу у справах дітей Тернопільської міськради. Їх матір розшукали тільки через кілька годин, вона була напідпитку.

Відносно жінки складено протокол за статтею 184 КУпАП – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків із виховання дітей.

Читайте також: Поки батьки були на кухні: 9-річний хлопчик із Тернопільщини героїчно врятував своїх сестру і брата

Джерело

facebook