fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Події
Криваве весілля: у Пакистані автобус з 50 гостями впав у прірву, 18 загиблих (фото)

Не менше вісімнадцяти осіб загинули, ще кілька десятків людей отримали поранення внаслідок падіння автобуса у Пакистані.

Транспортний засіб, що перевозив гостей весілля, зірвався у прірву на складній ділянці дороги між Паландрі і Хаджирою, біля Музаффарабаде, що на території Кашміру, пише The Economic Times.

У салоні на той момент знаходилися 50 людей.

Причиною трагедії стало перевищення швидкості водієм на крутому гірському повороті та недотримання ним правил дорожнього руху. Серед інших причин експерти вже назвали перевантаженість автобуса.

Рятувальники дістали всіх загиблих та поранених. Близько 30 потерпілих доправили у найближчі медичні заклади. Деякі з травмованих пасажирів знаходяться у критичному стані, і лікарі не дають поки що ніяких втішних прогнозів щодо їх стану.

криваве весілля

Читайте також: У США НАРЕЧЕНУ ВІДВІВ ДО ВІВТАРЯ ЧОЛОВІК З СЕРЦЕМ ЇЇ ВБИТОГО БАТЬКА (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook