fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Політика
Крим повернеться в Україну через 10 років – російський економіст

Для звільнення окупованих територій України потрібно вступити в Євросоюз, вважає Іноземцев.

Для повернення до свого складу Криму і деокупації Донбасу Україні потрібно стати успішним членом Європейського союзу. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив економіст Владислав Іноземцев.

“Крим і Донбас повернуться до складу України років через 10, коли Україна стане успішним членом Європейського союзу. І це станеться тільки тому, що Україна стане першою пост-радянською державою, яка успішно інтегрувалася в Європу і змінила економіку. Тоді можна думати і про те, що Росія зміниться”, – зазначив він.

На думку Іноземцева, росіяни бачать невдачі України, і це відвертає їх від “українського досвіду”.

“Зараз, на жаль, Україна показує Росії негативний приклад. Розчарування від Майдану 2004 року помножене на Майдан 2014 року відвертає від українського досвіду навіть розумну частину росіян”, – додав економіст.

Читайте також: УКРАЇНА НАПОВНЮЮТЬ ФАЛЬШИВІ ДОЛАРИ – БАНКІРИ

Джерело.

Related Post

facebook