fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Україна
Криваві рани та мішки на голові: як росіяни катують українців

Двох українців Євгена Панова і Андрія Захтея, яких затримали у тимчасово окупованому Криму, вивезли з півострова до Росії з мішками на голові та тяжкими ранами.

Про це в ефірі телеканалу 112 розповіла член громадської спостережної комісії Москви, правозахисниця Зоя Светова.

За її словами, ні родичі, ні консули, ні адвокати не знали, де вони знаходяться.

“Ми були в Лефортовському СІЗО. Нам двічі говорили, що їх там немає. Вчора керівництво СІЗО сказало, що так, такі люди поступили. Ми зустрілися з Євгеном Пановим та Захтеем. Вони виявилася в Москві в ніч з 6 на 7 жовтня”, – сказала вона.

Светова зазначила, що їх переправили на вертольоті з Криму на материк, а потім везли у машині з мішком на голові.

“Мене вразило, що на зап’ястях і у Євгена і у Андрія криваві рани від наручників і шрами на обличчі. Вони особливо не розповідають про те, чому це сталося”, – розповіла вона.

Читайте також: Росія нарешті офіційно визнала, що дала притулок Януковичу

Джерело

Related Post

facebook