fbpx
Політика
Кучма попередив про можливий зрив мирного процесу бойовиками

Бойовики сепаратистських угруповань “ЛНР” і “ДНР” намагаються зірвати переговорний процес щодо відновлення миру на Донбасі.

Про це заявив представник України у Тристоронній контактній групі, колишній президент Леонід Кучма під час візиту у Житомирську область, передає Радіо Свобода.

“Ми за подіями, що відбуваються останніми днями, бачимо, що та сторона не дотримується домовленостей. Напевно, з єдиною метою: зірвати взагалі весь цей переговорний процес. І я не думаю, що за цим стоять маленькі командири – це серйозне політичне рішення, яке тягне дуже серйозні наслідки в цілому”, – сказав Кучма.

За словами екс-президента, за таких обставин українська сторона на засіданні контактної групи 5 жовтня змушена буде “поставити питання руба: хлопці, або давайте ми скажемо, що ми нездатні вирішувати такі проблеми, або що? Побачимо”.

Кучма додав, що про цю ситуацію має бути доведено “всього світу, насамперед керівників Німеччини та Франції… щоб вони перестали таку миротворчу позицію займати, яку, як ми бачимо, вони займають останнім часом”.

Читайте також: ЗАЛІКУВАЛИ НА СМЕРТЬ: ПІД КИЄВОМ ЖІНЦІ ВІД РІЗКОГО БОЛЮ В ЖИВОТІ ПРОПИСАЛИ ЗАСПОКІЙЛИВЕ

Нагадаємо, запланована на п’ятницю, 30 вересня, відеоконференція Тристоронньої контактної групи із запрошенням представників ОРДЛО не відбулася у зв’язку з відмовою представника ОРДО. Тема зустрічі – хід імплементації рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. Якщо ця відеоконференція не відбудеться, то 5 жовтня 2016 року на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона поставить питання порушення режиму тиші з боку ОРДЛО як ключовий.

Джерело.

Related Post

facebook