fbpx
Breaking News
Сестра мого чоловіка живе в Мукачево. Коли нещодавно гостювали в них, вона поставила на стіл цю смакотищу – Завиванці по-закарпатськи. Які ж смачні ці маленькі рулетики з телятини з начинкою! Соковиті, ароматні! Я б не пробачила собі, якби не взяла рецептик. 
Пляцок “Андалузія” – це щось неймовірне! Він підкорив мене з першого шматочка відтоді,  як вперше спробувала його в подруги у Львові. Поєднання шоколадного смаку з апельсиновим кремом дарує райську насолоду! Я не могла поїхати без рецепту, і тепер з любов’ю готую цей шедевр рідним і друзям. Приготуйте і ви!
Підпалка на копчених реберцях – це ситна і ароматна страва Західної України, рецепт якої передається в нашій родині з покоління в покоління. Найсмачніше робила підпалку бабуся, але і сьогодні вона залишається нашою улюбленою сімейною смакотою!
Вгадайте, який потяг став найприбутковішим в Україні в минулому, 2019-му, році і приніс “Укрзалізниці” 145,2 млн гривень?..
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Економіка
Курс долара в Україні впав ще нижче

На сьогодні, 5 травня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 26,48 грн;
1 євро – 28,94 грн;
10 російських рублів – 4,6 грн.

Таким чином, курс долара порівняно з вчорашніми значеннями знизився ще на чотири копійки. При цьому нижче 26,5 грн долар не падав з початку січня 2017 року.
Курс євро впав на дві копійки, залишаючись нижче 29 грн. Російський рубль “схуд” відразу на шість копійок.

У середу, 4 травня, курс долара на міжбанківському валютному ринку України знизився на дві копійки в продажу та купівлі. Торги завершилися котируваннями 26,46-26,49 грн/дол. Сьогоднішні торги ще не почалися.

Читайте також: ПОНАД 20 ТИСЯЧ ВЧИТЕЛІВ НАПРАВЛЯТЬ НА ПЕРЕНАВЧАННЯ

Як пояснюють експерти, основна причина зміцнення гривні, що триває з січня, – перевищення пропозиції валюти над попитом на неї, яке забезпечується сприятливим зовнішнім середовищем для основних експортних товарів. При цьому, на думку фахівців, курс гривні на готівковому ринку в травні може перебувати в діапазоні 26-27,5 грн за долар. Але в разі розвитку негативного сценарію, пов’язаного з впливом зовнішніх факторів, курс може перейти до вищого цінового діапазону – 27,5-29 грн за долар.

Джерело.

Related Post

facebook