fbpx
Breaking News
Коли Павло став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так. Останнім часом між ними стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої. А виявилось, що у спортзалі його заспокоювала Аліса, яка була дуже красива, розумна і – хитра
Енріке Іглесіас, можливо, стане батьком втретє: преса повідомила, що Анна Курнікова вагітна. Разом вони 18 років!
Янтики – чебуреки без фритюру – навчив мене готувати друг-кримчанин, який живе зараз у столиці. Яка ж це смакота! Набагато смачніше, а головне корисніше за звичайні чебуреки. А божественного смаку додає один інгредієнт в завершення приготування. Спробуйте!
Кожен знаку Зодіаку має свій талісман на щастя у 2020 році. Прислухайтеся до цих порад і схопіть свою вдачу!
5 найщасливіших імен для хлопчиків, які народяться у 2020 році. Їх власників чекатиме успіх і світла доля!
Економіка
Курс валют на 29 травня: євро та долар подорожчали

На понеділок, 29 травня, Національний банк України встановив такий офіційний курс гривні щодо американського долара та євро: і американська і європейська валюта зросли у ціні.

За даними фінансового регулятора, долар подорожчав до 26,34 гривні. Таким чином американська валюта додала у вартості 7 копійок, адже у п’ятницю долар коштував 26,27.

Подорожчав також і євро. У понеділок офіційний курс європейської валюти становить 29,49 відносно гривні. Таким чином євро подорожчав на 3 копійки, адже у п’ятницю, 26 травня, коштував 29,46 гривні.

Читайте також: +50 000 ТА НЕЙМОВІРНИЙ ФУРОР! КОШОВИЙ ПЛАКАВ ВЕСЬ ВИСТУП І ТІКАВ ІЗ ЗАЛУ ЩОБ ВІДДИХАТИСЬ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post