fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Україна
Квартиру сестри Парасюка “обчистили” у Львові

У Львові обікрали квартиру помічника народного депутата України Володимира Парасюка, його сестри Ірини Голуб.

Про це повідомила сама Ірина у Facebook.

За її словами, з помешкання у мікрорайоні Рясне грабіжники винесли ноутбук, ігрову приставку, гроші, ювелірні прикраси.

Ірина додала, що найціннішою річчю для неї був зовнішній накопичувач із сімейними фотографіями.

“Прошу, поверніть хоча б накопичувач. Я згідна його у вас викупити або віддайте хоча б фото з нього. Вони були збережені лише на цьому пристрої, тому я не можу їх відновити іншим способом. Ви продасте його за копійки, а для мене це безцінні спогади зі всього мого життя”, – написала сестра Парасюка.

Читайте також: ВОЛОНТЕРИ ЗАЯВИЛИ, ЩО БОЙОВИКИ ЗАБЛОКУВАЛИ ВИВЕЗЕННЯ ВБИТИХ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

Джерело.

Related Post

facebook