fbpx
Україна
Київським патрульним передали 100 велосипедів

Столична влада передала патрульній поліції 100 велосипедів зі спорядженням. Про це повідомляє прес-служба голови КМДА Віталія Кличка. “Велосипед в роботі патрульних – це, насамперед мобільність і маневреність. Він дає ряд переваг, дозволяє патрулювати в пішохідних зонах, швидко пересуватися між автомобілями в міських пробках”, – зазначив Віталій Кличко.

Відзначається, що велосипеди, на яких будуть пересуватися по місту патрульні, зроблені в Німеччині. Вони оснащені фарами, дзеркалами і пляшечками для води. В комплект також входить шолом. За словами Кличка, проект з придбання велосипедів для патрульних обійшовся в 40 тисяч євро і кошти для його реалізації були надані спонсорами.

У свою чергу начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля заявив, що для поліцейських організують спеціальні курси веломайстерності. “В першу чергу будемо патрулювати парки, яких у Києві дуже багато. Вже завтра перші велопатрулі виїдуть на Труханів острів”, – зазначив він.

Нагадаємо, 30 червня у різних куточках Києва в результаті ДТП постраждали два велосипедисти.

Раніше повідомлялося, що в період проведення пляжного сезону в Маріуполі правопорядок на узбережжі охороняють велопатрулі обласної поліції.

 

Джерело

facebook