fbpx
Суспільство
Лабрадор щодня рятує життя дівчинці з цукровим діабетом

Коли Седі Брукс виповнився рік, їй діагностували цукровий діабет. Стежити за рівнем інсуліну в крові потрібно було постійно. На допомогу прийшов лабрадор Хіроу.

Седі була пізньою дитиною в родині, яка уже виховувала чотирьох дітей. П’ята вагітність її матері проходила нормально, але через п’ять днів після народження дівчинці поставили діагноз – синдром Дауна. У 13 місяців у неї виявили ще одну хворобу: цукровий діабет 1 типу.

“Я була дуже налякана тим, що вона може померти, якщо ми не відстежимо вчасно критичний рівень цукру в її крові і не зробимо ін’єкцію інсуліну. Не спала ночами, ми обидві були виснажені від занепокоєння”, – розповіла Мішель, мама дівчинки.

Восьмитижневий жовтий лабрадор Хіроу одразу знайшов підхід до маленької Седі. Півроку із цуценям займалися тренери – навчали його визначати рівень цукру в крові Седі. Коли він високий – із рота хворого пахне, немов гнилими фруктами. Коли низький – з’являється запах, схожий на металевий.

По всьому будинку були розкидані тампони з нормальними і ненормальними для діабетика запахами. Коли Хіроу приносив ненормальні, йому давали нагороду.

“Він приходить до мене або Грега (тато дівчинки) і починає тикатися носом до наших вух. Так ми розуміємо, що у нього є новини, і простягаємо до нього руки. Якщо Хіроу доторкається до лівої руки – рівень цукру знизився, до правої – навпаки, виріс. І тоді ми або ставимо Седі укол інсуліну, або даємо що-небудь солодке”, – пояснила Мішель.

Так відбувається по п’ять разів на день, іноді і частіше. Коли Седі одного разу поклали в лікарню, Хіроу не знаходив собі місця. Пес заспокоївся тільки тоді, коли його взяли з собою, щоб він теж відвідав свою маленьку господиню.

“Хіроу змінив наше життя. Він настільки чутливий до Седі, що ми можемо повністю довіряти йому”, – говорить Мішель.

Читайте також: ЧОЛОВІК ПІД ЧАС РОБОТИ З 4 ПОВЕРХУ ВПАВ У ШАХТУ ЛІФТА У ЛЬВОВІ

Джерело.

 

 

Related Post

facebook