fbpx
Лайфхаки
Який секрет зберігають почорнівші банани

Користь, про яку ви не знали. Банани люблять усі – і дорослі, і діти. Про користь бананів і бананової шкірки вже дуже багато сказано, а сьогодні ти прочитаєш відповідь на питання, яке піднімається досить рідко.
Які банани корисніші – свіжі, зелені або ж ті, які постояли на кухні досить довго, стали дуже м’якими і навіть почорніли?

Здавалося б, відповідь очевидна. Я просто люблю звичайні банани, з жовтою шкіркою і досить твердою, щільною м’якоттю, в чому проблема? Справа в тому, що переспілі банани відрізняються від звичайних і не до кінця дозрілих не тільки своїми смаковими якостями. Вони впливають на організм зовсім по-іншому!
Коли банани стають м’якими і дуже стиглими, вони набагато солодші. Це відбувається тому, що складні вуглеводи і цукру поступово розщеплюються, розпадаються на більш просту сахарозу з плином часу. А значить, організму набагато легше їх засвоювати, цей продукт, дуже корисний для травлення. У стиглих бананах набагато більше корисних вітамінів і різних мікроелементів – це також доведений вченими факт.
Але ось що найдивніше: банани, які вже починають чорніти, – джерело неймовірно ефективної речовини, здатної боротися навіть з раковими клітинами!

Коли банан вже дуже стиглий, всередині нього починає вироблятися потужний антиоксидант. Вживати стиглі і переспілі банани дуже корисно для імунної системи, це допоможе твоєму організму швидше впоратися з будь-якою інфекцією і не підхопити нову.

Згадай про це, коли наступного разу зберешся викинути перестиглий банан. У кожного свій смак – деякі люблять більше зелені плоди, інші – ті, що солодша і переспілі. Ті, хто не переносить на дух занадто м’які банани, – не турбуйтеся. Адже з них можна приготувати багато різноманітних страв – млинці з бананом, фруктовий салат, желе …

Щоб бути здоровим, досить просто не відкидати корисні речовини, які сама природа тобі підсовує. Харчуйся правильно і насолоджуйся кожною миттю свого життя!

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО ЇСТИ БАНАНИ ЩОДНЯ

Джерело.

facebook