fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Світ
Лікарі провели унікальну операцію: прооперували дитину, яка важила 500 грам в утробі матері

У Гайдельберзі благополучно народилася дитина, якій в травні була зроблена операція з усунення вад розвитку хребта прямо в утробі матері.

За словами головного лікаря Університетської гінекологічної клініки в Гайдельберзі, професора Крістофа Зона, операція проводилася в матці вагітної жінки, яка була розкрита за принципом кесаревого розтину. При цьому дитину трохи витягли назовні, не розриваючи пуповину.

У маленького Карла, який на момент проведення операції важив всього 500 грамів, були неповністю сформовані хребці над відкритою частиною спинного мозку. За словами дитячого нейрохірурга Хайді Бехлі, завдяки своєчасному хірургічному втручанню, спинний мозок дитини отримав можливість розвиватися належним чином в утробі матері.

Дитина з’явилася на світ у встановлений термін в результаті кесаревого розтину і відчуває себе чудово. Завтра маму з малюком відпустять додому.

Як правило, операції, пов’язані з розщепленням хребта, проводяться після народження дитини. Раніше були випадки дородових операцій з розкриттям живота вагітної, проте новий метод є більш щадним і вже застосовувався в США.

Для довідки: розщеплення хребта, незарощення дужки хребця – порок розвитку, часто поєднується з дефектами розвитку спинного мозку. Порок являє собою неповне закриття нервової трубки в неповністю сформованому спинному мозку.

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело.

Related Post

facebook