fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Події
Літак з українськими військовими не долетів до Львова

Погана погода змусила пілота посадити повітряне судно в Вінниці.

Через негоду літак з пораненими українськими військовослужбовцями не зміг долетіти до Львова і приземлився в Вінниці, бійців доставили у Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону в цьому місті.

Військових з пораненнями збиралися перевести з Дніпровського в Львівський госпіталь, проте через погані погодні умови борт змушений був сісти в Вінниці.

Йдеться про 11 поранених військовослужбовців, всіх їх доставили у Військово-медичний клінічний центр у Вінниці, трьох з них – відразу в реанімацію.

“Троє надійшли в реанімаційне відділення з різними ступенями тяжкості, один у важкому стані на апараті штучної вентиляції легенів, інші – зараз йде медичне сортування”, – зазначив начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Сергій Петрук.

Відзначається, що в цілому в Вінницькому госпіталі зараз знаходиться близько 40 військовослужбовців.

Читайте також: КЕРІВНИКИ ШКІЛ І ВНЗ БУДУТЬ ПОДАВАТИ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ З 2017 РОКУ

Джерело.

Related Post