fbpx
Breaking News
Президент Володимир Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для дітей переселенців: що необхідно знати.
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Шоу-бізнес
Лобода змінила свій імідж

Світлана Лобода є одною з тих зірок, яким співати не давай, а дай змінити щось в собі, щоб епатувати або шокувати своїх друзів і недругів. Цього разу дівчина постала перед своїми шанувальники у зовсім незвичному образі.

На церемонію «Золотой грамофон» співачка прийшла одягнена у яскравий темно-рожевий комбінезон у паєтки, який ідеально лягав по фігурі співачки і підкреслював не тільки її худорлявість, а й пишні груди, якими славиться Лобода. Доповнила образ Світлана срібними туфлями лодочками, дивними окулярами, які служили аксесуаром, оскільки через них, навряд чи можна було щось побачити, і масивним кольє, яке швидше нагадувала=о ошийник або окови бранця.

Шанувальники висловили неоднозначну думку стосовно нового образу Світлани Лободи, але більшість фанатів все ж таки були задоволені зовнішнім виглядом своєї улюблениці.

svitlana-loboda2

svitlana-loboda3

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ЯКИЙ ШТАМ ГРИПУ ХОДИТЬ КИЄВОМ І ХТО В ГРУПІ РИЗИКУ

Джерело.

Related Post

facebook