fbpx
Шоу-бізнес
Лоліта: “Уряд заставляє нас говорити що хтось у когось щось с****ив”, поцупив (відео)

Зірка не стримувала емоцій під час спілкування з Осадчою.

Російська співачка українського походження Лоліта, яка закликала до єдності, втомилася від підбурювань до розколів на агресії, йдеться у “Світському житті”.

Під час фестивалю Лайми Вайкуле у Юрмалі артистка чітко пояснила, як ставиться до ситуації, що склалася із Кримським півостровом. “Між нами  є люди, які називаються уряд. Вони ділять гроші. Між цим вони нас стравлюють і ми з Вами маємо говорити про те, що хтось у когось щось с****ив. У мене є всі підстави не називати Крим, що повернувся, анексією, тому що ніхто туди не вкладався. Як і жили там українці, росіяни, євреї, татаро-монголи і всі решта, так і жили. Я ненавиджу слово “анексія”, “війна”. Для себе я вирішила одне слово – непорозуміння з великої літери “Н”, – каже виконавиця.

Читайте також: У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛИСЯ НОВІ СВІТЛИНИ З РОЗКІШНОГО ВЕСІЛЛЯ ЗІРКИ КЛІПУ ПРО ЛАБУТЕНИ (ФОТО)

Мілявська розповіла, як її доньці Єві живеться у столиці України.

При цьому артистка висловила свої припущення, чому багато людей надають перевагу життю у Болгарії. “Донька навчається в Києві, хорошистка. Зараз у Болгарії, бо вона – член. Коли вимовляю слово “член”, думаю про інше. Але вона – не член Болгарії, а напівчлен, тобто це – єврозона. Ну як обрізаний член. Це – напівзона. Але знаєте чим хороша? Немає промисловості, тому помідори – класні. Люди в основному вже всі переїхали туди, тому що нерухомість… Де ви ще можете придбати будинок за 16 тисяч євро з виноградником? Ніде. “Трьошку” за 25 тисяч  – ніде. Я думаю, що люди шукають просто якусь необітовану землю, де їх не т****ють політикою, де набридли вбивства, оці усі виплески. І тому моя донька в Києві отримує старорежимну освіту. Моя школа – старорежимна, проте з новим басейном. А що ви хочете, коли директор школи – єврейка, завуч – єврейка. Нормальні українські тітки. Тому я все роблю, аби моя донька була освіченою та аби в неї була власна точка зору”, – поділилася Лоліта.

 

Джерело.

facebook