fbpx
Breaking News
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Такий “Кокосово-молочний торт” на всю родину готувала нам мама в дитинстві. Як же я його люблю! Ніжний, прослойка малинового желе, кокосові нотки, сметанний крем – вам і вашим рідним обов’язково сподобається цей пляцок!
Це мегасмачний маківник, який випікається одним коржем. Десерт має святковий вигляд і надзвичайно багатий смак
Світ
Лукашенко стягнув війська до кордону з Україною – нова загроза

Накопичення військ біля білорусько-українського кордону турбує українську владу. Україна розглядає цей факт як загрозу, незважаючи на запевнення президента Білорусі Олександра Лукашенка у протилежному.

Таку думку під час круглого столу висловив представник України в тристоронній контактній групі на мінських переговорах, колишній міністр оборони Євген Марчук, передає УНН.

 – Там (в Білорусі – Ред.) накопичуються дуже серйозні проблеми для України. Хоча ви знаєте заяви президента Олександра Лукашенка, що з білоруської землі не буде війни проти України, – заявив він.

Відзначимо, що деякі експерти заявляли, що президент Росії Володимир Путін взяв під контроль президента Білорусі Олександра Лукашенка, розмістивши військову базу на території його країни.

Читайте також:ПОРОШЕНКО НАКЛАВ ВЕТО НА ЗАКОН ПРО АМНІСТІЮ УЧАСНИКІВ АТО

Джерело.

Related Post

facebook