fbpx
Політика
Луценка тюрма нічому не навчила, – Ляшко

Лідер РПЛ Олег Ляшко прокоментував у Фейсбук події у зв’язку з обшуком, влаштованим в його помешканні прокуратурою.

“Після вчорашнього “помилкового” обшуку ГПУ в мене вдома, з нетерпінням чекаю, коли Луценко так само “помилиться” і замість обшуку в офшорного Кононенка прийде з обшуком до ЙОГО СУСІДА – офшорного Порошенка, – написав Ляшко. Щодо самого Луценка. На жаль, тюрма його нічому не навчила, дураком був – дураком помре: то на БТР понтувався перед воротами ДОНЕЦЬКОЇ резиденції Ахметова (де результат?), то гучно сажав Колєсникова (де результат?), то порушив тисячу справ по начебто розкраданню грошей, виділених на ліквідацію наслідків повені (де результат?).

Закінчив погано – п’яною мордою на бетонній підлозі франкфуртського аеропорту і мусорською тюрмою в Макошино, де він “помирав” від цирозу ПРОПИТОЇ печінки. Зовсім не бажаю того, але якщо Луценко у п’яному угарі й далі так “жартуватиме” проти політичних опонентів свого кума Порошенка, він знову повторить свій “героїчний” шлях.

Дешеві наїзди КАРИКАТУРНОГО ГЕНПРОКУРОРА на мене і нашу команду переслідують одну мету – відволікти увагу пограбованого і зневаженого суспільства від КОРУПЦІЇ, зловживань і офшорів Президента і його оточення”, – написав Ляшко.

“Однак ми не зупинимся, поки не припинимо пограбунок українців цією зграєю цинічних офшорних бариг”, – додав політик.

 

Источник

facebook