fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Політика
Луценко розворушив великий клубок проблем, – політолог

Більшість рухів, жестів і слів ГПУ носять демонстративний піар-характер. Звичайно, зручно звинувачувати в злочинах тих, хто тобі не доступний, і відзвітувати перед народом про “тяжку” працю.

Про це сайту “24” повідомив директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко, коментуючи звинувачення ГПУ Януковича у державній зраді.

“Один політичний режим називає злочинцями і державними зрадниками іншу сторону, яка програла. Ми не перші. Це почала ще Латинська Америка, цим займалася Південна Азія. Набагато актуальніше для ГПУ шукати злочинців і корупціонерів серед діючої влади. Це допомогло б Україні боротися з російською агресією і проводити реформи. Та це складніше. Тому що кожен з них може підняти телефонну трубку і подзвонити Луценку”,– підкреслив політолог.

Водночас, на переконання Віктора Небоженка, в історії звинувачення в державній зраді колишнього президента є позитивний момент.

“Якщо генпрокурору Юрію Луценку вдалося так легко звинуватити в державній зраді президента-втікача, то зробити це з наступними президентами ще простіше. Фактично закладається прецедент. Для України це щось нове. Тепер будь-який генпрокурор буде говорити: покажіть мені чинного екс-президента, щоб я почав свою робочу діяльність з чогось важливого”, – наголошує він.

Є, за його словами, і психологічний момент. Янукович ні за що посадив свого часу Луценка. І це ще і особиста помста колишнього ув’язненого іншому колишньому ув’язненому.

“Важливо, що вводиться визначення “державний злочинець”, а генпрокурор прямо звинувачує одного з президентів. Це може стосуватися, до речі, Кучми чи Ющенка. Юрій Луценко розворушив великий клубок проблем. Сам Янукович, звичайно, не постраждає. Хіба що США змусять Росію для встановлення нормальних дипломатичних відносин видати біглого президента України”,– зазначив Віктор Небоженко.

Читайте також: ЧИ ГОТОВИЙ КИЇВ ПРИЙНЯТИ ТУРИСТІВ ПІД ЧАС ЄВРОБАЧЕННЯ

Нагадаємо, ГПУ кваліфікує діяльність Віктора Януковича за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада) Кримінального процесуального кодексу України.

Джерело.

Related Post