fbpx
Breaking News
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Результати опитування: ставлення українців до особливого статусу Донбасу. А з якою групою опитаних згодні ви?
Політика
Луценко звернувся до Януковича: Welcome to Ukraine

Генпрокурор закликав екс-президента втікача приїхати до Києва, де його чекають закон і справедливість.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає найбільш правильним очний допит втік до Росії екс-президента Віктора Януковича в українському суді. Про це він сказав на прес-конференції в Гаазі.

“Особисто я вважаю, що це був би найефективніший спосіб. Тим більше, що останнім часом Янукович вимагає очної ставки, надання йому доказів. Welcome to Ukraine – ласкаво просимо до Києва! Приїжджайте, Віктор Федорович, вас чекають справедливість і закон”, – сказав Луценко.

При цьому він зазначив, що сумнівається в якихось особливих показаннях, які може отримати українське правосуддя від Януковича через “скайп”.

Читайте також: КСЕНІЯ СОБЧАК З СИНОМ ПОВЕРНУЛАСЯ З ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ І ПОКАЗАЛА ДИТЯЧУ КІМНАТУ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook