fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Суспільство
Львів перетворили на Лас-Вегас для закоханих

У Львові в трьох популярних місцях для туристів почав працювати сервіс “Шлюб за добу”.

За новою процедурою вже заручилися три пари, повідомляє глава Міністерства юстиції Павло Петренко в Facebook.
За словами міністра, одружитися можна у трьох виконавців, які пропонують різні локації.

“Це Музей народної архітектури і побуту у Львові, “Шевченківський гай” з його національним колоритом і церемонією з дотриманням українських традицій, стадіон “Арена Львів” і Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького”, – розповів Петренко.

Міністр особисто вручив свідоцтва першим трьом парам, які одружувалися за прискореною програмою.

Читайте також: 34-РІЧНА АЇДА НІКОЛАЙЧУК ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ ЗА 22-РІЧНОГО СТАНТРАЙДЕРА (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook