fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Події
Львівське сміття попливло вулицями

Через сильну зливу вулицями Львова течуть цілі потоки дощової води, які підхоплюють за собою невивезене сміття.

На вул. Коломийській, поряд із школою №93, дощову воду не встигають приймати дощоприймачі. Вода розмила та понесла дорогою пакети з відходами, які тижнями лежали біля сміттєвих контейнерів.

По всій вулиці плавали пакети, пляшки та інший непотріб. Фото сміттєвого апокаліпсису львів’яни почали викладати в соціальні мережі.

Читайте також: П’ЯНИЙ ГОЛОВА ОБЛРАДИ СКОЇВ ПОТРІЙНУ ДТП

726835_3_w_1000

“Доки Андрій Садовий живе примарними ілюзіями про президентство і всюди бачить зраду, місто, таке відкрите для світу, тоне в дощовій воді та смітті. Отак сьогодні на одній із вулиць Сихова”, – написав фотожурналіст Павло Паламарчук.

Джерело.

Related Post