fbpx
Політика
Ляшко договорився: Медведчук подав до суду за наклеп

Нардеп звинуватив Медведчука у причетності до підготовки вбивства політика

16 березня 2017 року Печерський районний суд Києва визнав протиправною бездіяльність Нацполіції та зобов’язав її внести відомості до ЄРДР за фактом вчинення О. Ляшком кримінальних правопорушень у частині першій статті 259 та частині другій статті 383 КК України (а саме: завідомо неправдиве повідомлення Служби безпеки України про вчинення особливо тяжких злочинів, а також завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) та почати досудове розслідування.

Про це повідомили у виконкомі Громадського руху “Український вибір – Права народу”.

Народний депутат Ляшко відповість перед законом за наклеп про причетність Віктора Медведчука до підготовки вбивства політичного діяча.

“15 листопада 2016 року народний депутат Олег Ляшко з трибуни ВР озвучив завідомо неправдиві звинувачення на адресу лідера Громадського руху “Український вибір – Право народу” Віктора Медведчука. Для реальності сприйняття свого наклепу О. Ляшко офіційно звернувся до голови СБУ з завідомо неправдивим повідомленням про причетність В. Медведчука до підготовки вбивства політичного діяча”, — йдеться в заяві виконкому.

Повідомляючи про те, що народного депутата Юрія Шухевича можуть убити для дестабілізації ситуації в Україні і пов’язуючи це злочин з лідером “Українського вибору”, О. Ляшко мав намір навмисне дискредитувати В. Медведчука і усунути його з переговорного процесу в Мінську, впевнені у Русі.

“Незважаючи на направлене депутатське звернення щодо вчинених О. Ляшком кримінальних правопорушень, Нацполіція самоусунулася від проведення досудового розслідування за фактом вчинення правопорушень О. Ляшком, у зв’язку з чим така бездіяльність органу досудового розслідування було оскаржено в судовому порядку. 16 березня 2017 року Печерський районний суд Києва визнав протиправною бездіяльність Нацполіції та зобов’язав її внести відомості до ЄРДР за фактом вчинення О. Ляшком кримінальних правопорушень у частині першій статті 259 та частині другій статті 383 КК України (а саме – завідомо неправдиве повідомлення Служби безпеки України про вчинення особливо тяжких злочинів, а також завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) та почати досудове розслідування”, — зазначили у виконкомі.

Рух “Український вибір – Право народу” також висловив надію на те, що правоохоронні органи проведуть об’єктивне та неупереджене розслідування, слідуючи основоположному принципу правосуддя — закон один для всіх.

Читайте також: Порошенко вніс до Ради законопроект про подвійне громадянство

Джерело

facebook